Our range of products include pu timing belt.
₹ 85 / Piece Get Latest Price
| Belt Type | Open End |
| Usage/Application | Industrial |
| Thickness | 3.0 mm |
| Material | PU |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Length | 105 cm |
| Width | 1.5 cm |
| Pitch | 10 mm |
| Belt Width | 25 mm |
Devang Rameshchandra Shah (Owner)
Deshna Enterprise
A-604,Humsub, CSL Parmanand, Mehta Road Near Varahi Mata Temple Off, Shankar Lane Kandivali West
Mumbai - 400067, Maharashtra, India