Leading Retail Trader of fenner v-belts (industrial v belts) from Mumbai.
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Type | Industrial V Belt |
| Section | B |
| Material | Rubber |
| Belt Length | 1000 mm |
| Width | 10 mm |
| Temperature Range | -40 °C |
| Outside Circumference | 1000 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Height | 8 mm |
| Diameter | 10 mm |
Devang Rameshchandra Shah (Owner)
Deshna Enterprise
A-604,Humsub, CSL Parmanand, Mehta Road Near Varahi Mata Temple Off, Shankar Lane Kandivali West
Mumbai - 400067, Maharashtra, India